Doprava a platba

Česká republika

Rozvoz zboží pro maloobchodní a velkoobchodní odběratele při objednání prostřednictvím tohoto obchodu, 1x balík do 30 kg a nad 999, -Kč ZDARMA, do 999.-Kč cena zásilky je od 49.- Kč, 1x balík do 30 kg. Objednávky, které chcete dodat na druhy následující den, je nutné objednat do 12:00 hodin, po 12:00 hodině bude objednávka zařazena do rozvozu na následující den. Platba dobirkou, kartou, MasterPass, Google Pay, GoPay, GlobalPaymens a převodem.

Slovensko

Rozvoz zboží při objednání prostřednictvím tohoto obchodu 1x balík do 30 kg a nad 2.000.- Kč pro velkoobchodní a maloobchodní odběratele ZDARMA. do 2.000.-Kč cena zásilky je 170.- Kč, 1x balík do 30 kg. Platba kartou, MasterPass, Google Pay, GoPay, GlobalPaymens a převodem. Dopravce DHL.

 Německo, Rakousko, Polsko, Francie, Španělsko, Italie, Francie, Nizozemí, Velká Británie.

Rozvoz zboží při objednání prostřednictvím tohoto obchodu 1x balík do 30 kg pro velkoobchodní a maloobchodní odběratele. Cena zásilky je 190.- Kč pro Německo, Rakousko, Polsko, 1x balík do 30 kg. Francie a Velká Británie 1024.- Kč 1x balík do 30 kg. Italie 748.- Kč 1x balík do 30 kg. Nizozemí 1572.- Kč 1x balík do 30 kg. Španělsko 355.- Kč 1x balík do 30 kg. Platba kartou, MasterPass, Google Pay, GoPay, GlobalPaymens a převodem. Dopravce DHL.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Opatření v souvislosti s COVID-19

Naší hlavní prioritou je zdraví a bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců. V tomto nelehkém období proto přijímáme veškerá nezbytná opatření.

Pečlivě sledujeme pokyny Světové zdravotnické organizace (WHO) a místních orgánů. Následně odpovídajícím způsobem aktualizujeme přijatá opatření.

Náš online obchod je otevřený jako obvykle. I za těchto náročných okolností děláme vše pro to, abychom vám i nadále poskytovali servis, který od nás očekáváte.

Bezpečnost ve skladech

Všichni zaměstnanci nosí povinně zakryté dýchací cesty. Nenošení ochranných pomůcek přísně postihujeme. Všechna tato opatření požadujeme i po dodavatelích či řidičích, kteří na sklad vstupují.

Pobočky a sklady denně dezinfikujeme, to samé platí pro naše automobily.

Během komunikace se zákazníkem dodržují zaměstnanci 2metrový odstup.

Na pobočkách i ve skladu měříme teplotu všem zaměstnancům, kteří přijdou na směnu. Kdokoliv má zvýšenou teplotu, je okamžitě poslán domů a k lékaři.

Na pobočkách i v logistických centrech máme k dispozici dezinfekční dávkovače.

Doručení zboží

Naše sklady a distribuční partneři přijímají nezbytná hygienická opatření pro bezpečné doručení zboží k vám domů. Neustále sledujeme situaci a velmi úzce spolupracujeme s našimi partnery, abychom zajistili dodržování všech příslušných zdravotních a hygienických opatření.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.